خانه / گوناگون / مکان های ترسناک دنیا

مکان های ترسناک دنیا

چند واقعیت ترسناک از نقاط دنیا می تواند سرگرمی خوبی برای افرادی باشد که حس ماجراجویانه ای دارند! آیا تمامی این اتفاقات واقعیت دارد!؟ این سوالی بی پاسخ است که شاید برای جواب آن باید خود در این مکان ها قرار بگیریم !
آیا شهامت حضور در این مکان ها را دارید!؟؟

مکان های ترسناک دنیا/ سونامی ژاپن

حتما سونامي را بخاطر داريد كه چطور كشورهاي شرق و جنوب شرق آسيا را درنورديد. يكي از كشورهايي كه بيشترين تلفات و آسيب هاي بيشماري بخود ديد ژاپن بود.

يک دانشجويي رشته جامعه شناسي بنام “يوكا كودو” تصميم مي گيرد در مورد حوادث پارانورمال بعد از سونامي تحقيقي انجام دهد او براي اين منظور از ۱۰۰ راننده تاكسي بعنوان جامعه آماری اش استفاده مي كند.

از آنها در مورد حوادث عجيب بعد از سونامي تحقيق مي كند. نكته عجيب در اين تحقيقات اين است. كه بسياری از اين راننده تاكسی‌ها از ارواح مسافر صحبت كردند و ادعا میکنند كه در يك يا دو مورد ارواح سوار تاكسي شان شده اند.
اين ارواح يا در حين رانندگي و يا پس از رسيدن به مقصد ناگهان ناپديد شده اند. اين دانشجو در تحقيقش يادلور شده كه اين راننده ها از اين موضوع اطمينان كامل داشته و كاملا متقاعد بوده اند كه ارواحی را سوار تاكسی شان کرده اند.

راننده ۵۰ ساله گفته كه در سال ۲۰۱۵ خانمی جوان با كت قرمزی را در حوالی ايستگاه “ايشينوماكي” سوار كرده .
آن خانم به او گفته او را به محله “ميناميهاما” ببرد آن محله كلا بوسيله سونامي تخريب شده و خالي از سكنه است راننده تاکسی به آن دختر گفته آيا مطمئن هستی كه مي خواهی به آنجا بروی و دختر در جواب با لحن خاصي گفته ” آيا من مرده ام ؟ ” راننده تاكسی كه از اين سوال متعجب شده رو به عقب مي كند اما كسي را نمي بيند و ان زن درجا ناپديد مي شود.

مورد ديگر راننده اي ۴۰ ساله يك مرد ۲۰ساله را سوار مي كند و راننده از آينه جلو او را مي بيند كه با دست به جلو اشاره مي كند . پس از چند بار كه از او مي پرسد مسيرش كجاست ،مرد جوان مي گويد تپه هيروهامايا منطقه اي كه چند دقيقه با ماشين فاصله داشته و راننده گفته بمحض رسيدن به انجا مرد جوان پول را از كيفش دراورده و بمحضي كه پول را از او گرفته در جلوي چشمش ناپديد شده است.

گفته شده پس از سونامي اتفاقات عجيب شامل دیده شدن ارواح در خيابان ها و چیز های دیگر بوده است…

مکان های ترسناک دنیا/خانه شبح وار

در آگوست سال ۲۰۰۶ میلادی، گروهی از دختران پیش از شروع شدن سال آخر دوره دبیرستانشان، به سمت شهر مادری خود در وورتینگتون ایالت اوهایو (Worthington, Ohio) در حرکت بودند.
شب خسته کننده بعد از اقامت، تبدیل به یک اتفاق وحشتناک شد، زمانی که آن‌ها تصمیم گرفتند تا به مکانی که کودکان محلی آن را “خانه شبح‌وار” می‌دانستند، سرک بکشند.
این مکان دارای یک حیاط بزرگ بسیار سرسبز و درختانی بلند بوده و درست در طرف مقابل یک قبرستان قرار داشت. دختران نوجوان تصور می‌کردند که این منزل متروکه است، اما متاسفانه کاملا در اشتباه بودند.
این اولین دفعه‌ای نبود که الن اس دیویس (Allen S. Davis) منزوی و ۴۱ ساله، که به همراه مادر خود در این خانه زندگی می‌کرد، پذیرای دسته‌ای از مهمانان ناخوانده بود.
او یک اسلحه برای محافظت از خود داشت که به محض دیدن دخترها، بد ندانست تا چند تیر هشدار شلیک کند، چون این روش در چنین مواقعی شدیدا کارساز ظاهر شده بود، اما متاسفانه این بار، یکی از تیرهای اسلحه قدیمی خودسر عمل کرده و مستقیما به سر یک دختر ۱۷ ساله در میان این گروه دختران اصابت کرد.

به طور معجزه آسایی این دختر از مرگ حتمی نجات پیدا کرد و عواقب این اتفاق شدیدا در میان مردم محلی تاثیر گذار شد. بسیاری معتقد بودند که دیویس تقریبا مردی بیمار از لحاظ روحی است، اما همچنان به طور هوشیارانه از دارایی خود محافظت می‌کند.
در ادامه این حادثه فاکس نیوز در سال ۲۰۰۷ گزارش داد: پلییس تشخیص داده که این گروه از دختران مقصر این حادثه نبوده‌اند، چون به میزان زیادی به محدوده تحت تملک دیویس نزدیک نشده و به طور واضحی قابل مشاهده نبودند، اما دیویس نیز از طرف دیگر در بازجویی گفته که قصد آسیب رساندن به هیچ شخصی را نداشته است.
نهایتا وی در دادگاه به دو مورد حمله تبهکارانه متهم شد تا بیش از این ماجرای یک اتفاق وحشتناک دنیا در سال ۲۰۰۶، به کندوکاش در زندگی مرموز شخصی وی ادامه پیدا نکند.

مادر دیویس در سال ۲۰۰۹، در حالی که فرزندنش مشغول سپری کردن دوران ۱۹ ساله زندان خود بود، از دنیا رفت. همچنین در سال ۲۰۱۳ خانواده دختر ۱۷ ساله تیر خورده از ناحیه سر اعلام کردند که فرزندشان به میزان ۹۰% بهبودی پیدا کرده است.
در همان سال، در یک مزایده این خانه به تملک شخصی درآمد که تصمیم داشت به طور کامل محل را بازسازی کند.

مکان های ترسناک دنیا / جاده تسخیر شده تمپه

🛤| در پنانگ مالزی جاده ای معروف و در عین حال انگشت نما و بد نام موسوم به جاده (تمپه) وجود دارد سال های سال قبل آن جاده ساخته شد تا دسترسی به دریاچه پشت سد میسر گردد در کیلومتر ۷٫۱ جاده تپه ای وجود دارد که به دو حومه متصل میشود.
راه ورودی دریاچه پشت سد در جایی در میان جاده ای کم عرض و باریک و پیچ در پیچ قرار دارد.

٪؜ حوادث و اتفاقات اسرار آمیز و مرموز بیشماری در آن جاده رخ داده اند اکثر اوقات قربانیان به همراه وسیله نقلیه خود به داخل دره عمیقی پرتاب شده اند و عده اندکی از مهلکه جان سالم به در برده و فرار کرده اند.
بسیاری از اهالی پنانگ از رانندگی شب هنگام در ان جاده خودداری میکنند چون میترسند و به همه توصیه میکنند که شب هنگام در آن جاده تردد نکنند.

٪؜ یک مرتبه یک دختر معصوم و بیگناه توسط پلیسی کشته شد اگر چه علت مرگ دخترک معلوم نشد و بصورت یک راز سر به مهر باقی ماند ولی به نظر میرسد دخترک گناهی نداشت و آن پلیس مقصر شناخته شد ولی عجیب آنکه روح دخترک که پلیس را عامل مرگش میدانست .

هرگز دست از سر هیچ پلیسی برنداشت در نتیجه اکثر پلیس ها جرات ندارند شب هنگام در جاده رانندگی کنند چون بسیاری از آن ها جان سالم به در نبردند ظاهرا روح انتقامجو دخترک هر مرتبه حادثه مرگبار را برای پلیس ها ایجاد میکند.
طبق اظهارات بومیان آن منطقه سال ها قبل یک تصادف دلخراش و مرگبار در آن جاده رخ داده است در آن تصادف خانم جوانی در دم کشته میشود ظاهرا روح آن خانم نیمه های شب بطور ناگهانی مقابل رانندگان بد اقبال نمایان میشود!

همچنین ببینید

فال روزانه ۷ فروردین ۹۸

🔮🗣فال عطسه روزانه🗣🔮 📆تاريخ :فال  چهارشنبه ۷ فروردین ۱۳۹۸ 🌻🐕ساعت #٦_تا_٧ 👈🏻 خواب های آشفته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

این سایت از اکیسمت برای کاهش هرزنامه استفاده می کند. بیاموزید که چگونه اطلاعات دیدگاه های شما پردازش می‌شوند.